Jsem u vás poprvé

Termín masáže si můžete rezervovat telefonicky, mailem, na našich FB, instagramových, webových stránkách.
Pro rychlejší komunikaci využijte telefonní kontakt. 

Doporučujeme přijít alespoň 10 minut před začátkem samotné masáže, abyste si mohli v klidu odložit a uvolnit se. Bezprostředně před masáží, prosím, nejezte.

Přejete si razantnější, nebo jemnější masáž? Máte zájem o úpravu masáže nebo jakékoli jiné přání? Neváhejte nám to sdělit při příchodu do salonu, budeme se vám snažit vyjít maximálně vstříc. 

Thajská masáž se nedoporučuje při nachlazení, horečnatých stavech apod., není vhodná při pooperačních a poúrazových stavech, nedoporučuje se při vysokém krevním tlaku či při větších potížích s křečovými žilami, není vhodná při menstruaci.

Pokud máte jakékoliv zdravotní komplikace, prosím, informujte nás o nich před masáží. Zvolíme masáž s ohledem na váš komfort a vyloučíme všechna případná rizika. Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem, neváhejte kontaktovat svého lékaře.

Rádi bychom vás upozornili, že neneseme žádnou odpovědnost za případné zhoršení zdravotního stavu. Případné potíže můžete konzultovat na adrese info@thajskemasazebrno.cz nebo na telefonu 608 433 468. Diskrétnost je samozřejmostí.

Záleží nám na tom, abyste si u nás odpočali. Proto si, prosím, po příchodu do salonu přepněte zvonění telefonu do tichého režimu bez vibrací. Zároveň vás prosíme, abyste konverzaci udržovali na minimu.

V průběhu 1. trimestru konzultujte možnost masáží s ošetřujícím gynekologem. Od začátku 2. trimestru si masáže můžete užívat dle libosti. Zaměřte se na zádové svalstvo, páteř, šíji a nohy. Skvělá volba je například naše masáž pro těhotné.

Masáž v těhotenství měla by přinést zmírnění napětí, zvýšení imunity a lepší proudění živin k miminku.
V průběhu šestinedělí není thajská masáž vhodná. Po šestinedělí vás rádi znovu přivítáme.

Před masáží doporučujeme odložit veškeré šperky včetně hodinek. Využít můžete úschovny na recepci nebo mít své šperky u sebe v masážních kabinkách. U všech masáží, zejména při olejových masážích doporučujeme se svléknout do spodního prádla. Než přijde terapeutka, položte se, přikryjte dekou, která je vždy k dispozici.

Během ošetření se uvolněte a relaxujte. Pro umocnění zážitku si můžete zavřít oči a tím podpořit odpočinek. Hluboká relaxace může přejít i ve spánek a rozhodně se neostýchejte si ho dopřát! 

Prosím, sdělte naši recepci ihned jakoukoliv nespokojenost či snížení komfortu. Jsme rádi za každou reakci.

Nikam nepospíchejte, usaďte se v pohodlné pohovce a nabídněte si šálek výtečného zeleného čaje nebo sklenku vody. V salonech můžete relaxovat, jak dlouho budete chtít, a nechat tak masáž v klidu doznít. 

Pokud jste byli s čímkoli nespokojení, neváhejte nám o tom říct. Chceme se neustále zlepšovat a budeme vděční za jakoukoliv zpětnou vazbu. 

Pokud nám budete chtít napsat, využijte, prosím, e-mail info@thajskemasazebrno.cz