Luxusní masáže v centru Třeboně! jako originální dárek pro Vaše tělo i mysl

Luxusní masáže v centru Třeboně!

Dopřejte svému tělu i mysli hýčkání v našem masážním salónu v centru Třeboně, u zámecké lékárny v ulici Březanova 84 v prvním patře. V našem klidném prostředí si po masáži můžete dopřát kávu nebo čaj.

U nás v salónu zakoupíte dárkové poukazy pro Vaše blízké a další drobný doplňkový prodej.

Naše služby

Dopřejte svému tělu i mysli hýčkání v našem masážním salónu v centru Třeboně! Nabízíme thajské masáže, které provádí certifikované masérky z Filipín. Dopřejte masáž i svým blízkým a obdarujte je dárkovými poukazy. 

Masáže / Ceník

Nabízíme široký výběr masáží za příznivé ceny v centru Třeboně! 

Připravujeme

Online Rezervace

Těšit se můžete na rezervace odkudkoliv! Připravujeme pro vás online kalendář, kde v reálném čase uvidíte volné termíny a díky okamžité platbě si můžete rezervovat termín například pohodlně z domova.​​

Online dárkové poukazy

Nyní už nemusíte hledat originální dárek pro Vaše blízké. Využijte náš e-shop pro nákup dárkových poukazů v různých částkách nebo přímo na dané masáže. Po provedení online platby, Vám zašleme vystavený poukaz ihned v elektronické podobě na Váš e-mail. Kde si ho můžete vytisknout nebo přeposlat dál jako dárek.

Dárkové poukazy fungují jako kredit, který lze využít na jakékoliv masážní služby v našem salónu a dle výše ho můžete využít vícenásobně.

Proč právě k nám?
Vysoká kvalita služeb!
Klientské benefity
Široký výběr masáží
Masérky přímo z Filipín
V centru města!
Naši partneři a spolupráce

Jste připraveni na relax?

Rádi Vám poradíme. Objednejte se ještě dnes!
Objednat se